Aktualności

MOC dla studentów matematyki
19 December 2017
Rusza druga edycja projektu MOC, który cieszył się dużą popularnością w latach ubiegłych! Wielu studentów WMiI UMK uczestniczących w tym projekcie znalazło satysfakcjonującą pracę.
Oferujemy trzymiesięczne płatne staże dla studentów matematyki wszystkich specjalności (II stopień II rok). Szczególnie zapraszamy studentów specjalności nauczycielskiej! Staże będą finansowane z funduszy unijnych. Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o pilny kontakt (osobisty lub mailowy) z koordynatorem projektu prof. Justyną Kosakowską.

HR EXCELLENCE IN RESEARCH

Image Image Image

Konferencje na Wydziale

Special Workshop on Nonlinear Analysis, Juliusz Schauder Medal Awarding Ceremony

W dniach 21-23 maja 2018 roku odbyły się na Wydziale Matematyki i Informatyki UMK Specjalne Warsztaty Nieliniowej Analizy
Podczas warsztatów odbyła się uroczystość wręczenia Medalu im. Juliusza Schaudera za rok 2017. Laureatem Medalu Schaudera w roku 2017 został profesor Edward Norman Dancer z Uniwersytetu w Sydney, Australia, w uznaniu dla jego osiągnięć w dziedzinie analizy nieliniowej, teorii równań różniczkowych i ich zastosowań. Medal Schaudera, za wybitne wyniki naukowe oraz wkład w analizę nieliniową i jej zastosowania, przyznawany co dwa lata, ustanowiło Centrum Badań Nieliniowych im. J. P. Schaudera w Toruniu. 
Edycja 2018 była trzecią z kolei. 
 
Więcej o laureacie i warsztatach pod adresem: https://www.schaudermedal2018.mat.umk.pl

Image Image Image Image Image Image Image

 

 

Strefa kandydata

Projekt MOST

szkolenia.umk.pl