Aktualności

Mikołajkowe granie w planszówki
3 grudnia 2018

Zapraszamy wszystkich studentów i pracowników Wydziału Matematyki i Informatyki na Mikołajkowe granie w planszówki, które odbędzie się 06.12.2018 w sali S3 o godz. 16:00.

Wypożyczyliśmy dla Was wiele gier ze stowarzyszenia Thorn, więc każdy znajdzie coś dla siebie. (Można przynieść również własne gry.) Na uczestników czekać będzie poczęstunek. Wstęp jest darmowy, każda osoba, która przyjdzie ma obowiązek wpisania się na listę, wyrażając zgodę na regulamin.
Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność przyjścia!

W razie pytań zapraszamy do Weroniki Czajkowskiej (cz414@stud.umk.pl) oraz Anny Widła (widan@mat.umk.pl).

Zapraszamy!


HR EXCELLENCE IN RESEARCH

Zaczęli na WMiI Zaczęli na WMiI

Image Image Image

Konferencje na Wydziale

Special Workshop on Nonlinear Analysis, Juliusz Schauder Medal Awarding Ceremony

W dniach 21-23 maja 2018 roku odbyły się na Wydziale Matematyki i Informatyki UMK Specjalne Warsztaty Nieliniowej Analizy
Podczas warsztatów odbyła się uroczystość wręczenia Medalu im. Juliusza Schaudera za rok 2017. Laureatem Medalu Schaudera w roku 2017 został profesor Edward Norman Dancer z Uniwersytetu w Sydney, Australia, w uznaniu dla jego osiągnięć w dziedzinie analizy nieliniowej, teorii równań różniczkowych i ich zastosowań. Medal Schaudera, za wybitne wyniki naukowe oraz wkład w analizę nieliniową i jej zastosowania, przyznawany co dwa lata, ustanowiło Centrum Badań Nieliniowych im. J. P. Schaudera w Toruniu. 
Edycja 2018 była trzecią z kolei. 
 
Więcej o laureacie i warsztatach pod adresem: https://www.schaudermedal2018.mat.umk.pl

Studiuj u Nas Studiuj u Nas

Image Image Image Image Image Image Image

 

 

Strefa kandydata

Projekt MOST

Projekt PROM

szkolenia.umk.pl