Konsultacje naukowe

Konsultacje naukowe to inicjatywa Koła Naukowego zapoczątkowana w roku 2012. Z własnego doświadczenia wiemy, że czasem na zajęciach pojawiają się pojęcia/zagadnienia trudne do zrozumienia, a prowadzący mimo szczerych chęci mówi w niezrozumiałym dla nas języku. Wychodząc naprzeciw tym problemom, chcemy zaproponować Wam, koleżanki i koledzy, pomoc w oswojeniu się z trudnym materiałem. Szczególnie zapraszamy studentów pierwszych lat studiów, początki na WMiI bywają szokiem. Na konsultacje należy umówić się za pośrednictwem wydziałowego e-maila. Można pojawić się grupą na konsultacjach, ale należy uprzedzić o tym w wiadomości, aby konsultant mógł zarezerwować salę.

 

  • Zbyszek Ankowski: 
Tematyka konsultacji: analiza 1 i 2, algebra liniowa, wstęp do matematyki/elementy logiki i teorii mnogości, matematyka elementarna/repetytorium z matematyki.
Godziny konsultacji: po wcześniejszym uzgodnieniu terminu drogą mailową.
Kontakt: zbiank@mat.umk.pl
 
  • Władysław Klinikowski: 
Tematyka konsultacji: analiza 1 i 2, algebra liniowa, równania różniczkowe zwyczajne, wstęp do matematyki/elementy logiki i teorii mnogości, matematyka elementarna/repetytorium z matematyki.
Godziny konsultacji: po wcześniejszym uzgodnieniu terminu drogą mailową.
Kontakt: wklin@mat.umk.pl
 
  • Rafał Kaczorkiewicz:
Tematyka konsultacji:  algebra liniowa, analiza I i II, elementy logiki i teorii mnogości, wstęp do matematyki, repetytorium z matematyki/matematyka elementarna.
Godziny konsultacji: po wcześniejszym uzgodnieniu terminu drogą mailową.  
Kontakt: rafalkaczorkiewi@mat.umk.pl
 
  • Adam Miazgowski: 
Tematyka konsultacji: algebra liniowa z geometria, algebra, analiza matematyczna 1 oraz 2, teoria miary i calki Lebesguea, topologia, równania  różniczkowe zwyczajne i teoria jakościowa, analiza zespolona, wstęp do matematyki, analiza funkcjonalna.
Godziny Konsultacji: po wcześniejszym uzgodnieniu terminu drogą mailową, możliwe terminy to: poniedziałek 10-12, środa 10-12 o ile nie ma posiedzenia Rady  Wydziału lub piątek 10-12.
Kontakt: xqwzs@mat.umk.pl