Newsletter informatyczny

Informacje o osiągnięciach członków KNM w dziedzinie informatyki.

                                                                                                     

Finał zawodów NOKIATHON!

2 kwietnia 2018

W dniu 9 marca 2018 r. członkowie KNM w składzie Mikołaj Marciniak, Patrycja Tkaczuk oraz  Michał Lewandowski wzięli udział w finale konkursu programistycznego organizowanego przez Nokię w Bydgoszczy. Pierwsze miejsce zdobył Mikołaj Marciniak! Oficjalne wyniki można znaleźć na stronie organizatorów.

                                                                                                     

Matematycy też potrafią programować!

26 lutego 2018

Po niedawnym udziale w Akademickich Mistrzostwach Polski w Programowaniu Zespołowym, w których drużyna Koła Naukowego Matematyków (Mikołaj Marciniak, Patrycja Tkaczuk, Michał Lewandowski) zdobyła dyplom II stopnia, przyszedł czas na osiągnięcia indywidualne: Mikołaj Marciniak i Patrycja Tkaczuk zakwalifikowali się do finału konkursu programistycznego NOKIATHON. Oprócz tego w finale znaleźli się studenci informatyki: Marcin Wojdat, Marcin Olbrycht i Jakub Prądzyński.

Pełen ranking dostępny jest na stronie organizatorów. Finał odbędzie się 9 marca 2018 r. w siedzibie Nokii w Bydgoszczy.

                                                                                                     

Udział KNM w XXII Akademickich Mistrzostwach Polski w programowaniu zespołowym  

1 grudnia 2017

W dniach 27-28 października 2017 r. członkowie KNM brali udział  w Akademickich Mistrzostwach Polski w programowaniu zespołowym, które odbyły się w Instytucie Informatyki Uniwersytetu Wrocławskiego. Drużyna w składzie: Mikołaj Marciniak, Michał Lewandowski oraz Patrycja Tkaczuk  zdobyła na zawodach nagrodę II stopnia. Szczegołowe informacje o zawodach można znaleźć na stronie organizatorów.