Zwycięzcy turnieju ZK FoLCo 2010

Wyniki turnieju
o Złoty Kufel FoLCo 2010

Kobiety:

1. Agnieszka Polak (złoty kufel)
2. Kamila Barylska (srebrny kufel)
3. Maja Czoków (matowy kufel)

Mężczyźni:

1. Michał Chlebiej (złoty kufel)
2. Łukasz Mikulski (srebrny kufel)
3. Radosław Głowiński (matowy kufel)

FoLCo 2010 - turniej o Złoty Kufel

Wielki turniej ping-pongowy o mistrzostwo Środowiskowych Studiów Doktoranckich przy Wydziale Matematyki i Informatyki UMK odbędzie się wiosną 2010 roku.

Mistrz i mistrzyni otrzymają niepowtarzalne Złote Kufle FoLCo 2010, wicemistrzowie równie wspaniałe Srebrne Kufle FoLCo 2010, zdobywcy trzecich miejsc – Matowe Kufle FoLCo 2010, też piękne. Mecze finałowe odbędą się w ramach Festynu FoLCo 2010, zdobyte trofea będą w trakcie tegoż festynu wielokrotnie napełniane odpowiednimi płynami, a liczba napełnień zależeć będzie jedynie od pojemności triumfatorów.

W turnieju zagrają uczestnicy Środowiskowych Studiów Doktoranckich z Informatyki (+ dzikie karty).

Szczegółowy regulamin turnieju:

Terminarz:

  • Faza grupowa: 7 kwietnia - 15 maja
  • Faza pucharowa: 16 maja - 7 czerwca
  • Finały i wręczenie trofeów: 8 czerwca

Wyniki turnieju

Faza grupowa (7 kwietnia - 15 maja):

GRUPA A
      1 2 3 4 5 mecze sety miejsce
1 Agnieszka Polak 1 rok X 0:4 1:4 4:0 1:4 1:3 -6 IV
2 Radosław Głowiński 3 rok 4:0 X 4:0 4:0 4:1 4:0 +15 I
3 Przemysław Krysztowiak 1 rok 4:1 0:4 X 4:0 4:0 3:1 +7 II
4 Jarosław Piersa 2 rok 0:4 0:4 0:4 X 0:4 0:4 -16 V
5 Marcin Piątkowski dziki 4:1 1:4 0:4 4:0 X 2:2 0 III

 

 

GRUPA B
      1 2 3 4 5 mecze sety miejsce
1 Anna Gogolińska 1 rok X 0:4 0:4 2:4 0:4 0:4 -14 V
2 Paweł Lebioda 5 rok 4:0 X 0:4 0:4 0:4 1:3 -8 IV
3 Michał Meina 2 rok 4:0 4:0 X 4:1 4:2 4:0 +13 I
4 Robert Mroczkowski 5 rok 4:2 4:0 1:4 X 1:4 2:2 0 III
5 Radosław Rudnicki dziki 4:0 4:0 2:4 4:1 X 3:1 +9 II

 

 

GRUPA C
      1 2 3 4 5 mecze sety miejsce
1 Kamila Barylska 5 rok X 4:2 4:1 4:1 0:4 3:1 +4 II
2 Michał Matuszak 1 rok 2:4 X 4:3 4:3 0:4 2:2 -4 III
3 Sebastian Smyczyński 5 rok 1:4 3:4 X 4:1   3 -4 IV
4 Błażej Zyglarski 4 rok 1:4 3:4 1:4 X 0:4 0:4 -11 V
5 Michał Chlebiej dziki 4:0 4:0   4:0 X 3 +12 I

 

 

GRUPA D
      1 2 3 4 5 mecze sety miejsce
1 Maja Czoków 2 rok X 1:4 0:4 4:0 0:4 1:3 -7 IV
2 Grzegorz Marczak 1 rok 4:1 X 0:4 4:0 0:4 2:2 -1 III
3 Łukasz Mikulski 4 rok 4:0 4:0 X 4:0 4:1 4:0 +15 I
4 Piotr Przymus 2 rok 0:4 0:4 0:4 X 0:4 0:4 -16 V
5 Piotr Wiśniewski dziki 4:0 4:0 1:4 4:0 X 3:1 +9 II

 

Faza pucharowa (16 maja - 8 czerwca):

 

Mężczyźni
Ćwierćfinały (26.05, 9-15) Półfinały Finał (8.06, 14.35)
     
Radosław Głowiński 4
   
Radosław Rudnicki 3
   
 
Radosław Głowiński 0
 
 
Michał Chlebiej 4
 
Michał Chlebiej 4
   
Piotr Wiśniewski 0
   
   
Michał Chlebiej 4
   
Łukasz Mikulski 0
Michał Meina 4
   
Przemysław Krysztowiak 3
   
 
Michał Meina
 
 
Łukasz Mikulski
o matowy kufel
Łukasz Mikulski 4
 
Radosław Głowiński 4
Michał Matuszak 0
 
Michał Meina 2

 

Kobiety

    mecze sety
K1 Kamila Barylska (C) 3:1 +4
K2 Agnieszka Polak (A) 1:3 -6
K3 Maja Czoków (D) 1:3 -7
K4 Anna Gogolińska (B) 0:4 -14

 

Półfinały (26.05):

Kamila Barylska 4:0 Anna Gogolińska

Agnieszka Polak 4:0 Maja Czoków

Mecz o matowy kufel:

Maja Czoków 4:0 Anna Gogolińska

Finał (8.06, 14.05):

Kamila Barylska 2:4 Agnieszka Polak

Dodatkowy mecz o srebrny kufel:

Kamila Barylska 4:1 Maja Czoków