Archiwum seminariów (2009)

  • 10-11-2009, Anna Gołębiewska (Uniwersytet Mikołaja Kopernika)
    Formuła produktowa stopnia współzmienniczych odwzorowań gradientowych, cz. II
  • 03-11-2009, Anna Gołębiewska (Uniwersytet Mikołaja Kopernika)
    Formuła produktowa stopnia współzmienniczych odwzorowań gradientowych, cz. I
  • 27-10-2009, Haibo Ruan (Uniwersytet w Hamburgu)
    Topological invariants on synchrony-breaking bifurcations
  • 20-10-2009, Marta Kowalczyk (Uniwersytet Mikołaja Kopernika)
    Struktura CW-kompleksu indeksu Conleya
  • 26-05-2009, Anna Gołębiewska (Uniwersytet Mikołaja Kopernika)
    Orbity krytyczne niezmienniczych funkcjonałów silnie nieokreślonych
  • 05-05-2009, Andrzej Maciejewski (Uniwersytet Zielonogórski)
    Formuła Eulera-Kroneckera-Jacobiego, wielowymiarowe residua i całkowalność potencjałów jednorodnych
  • 21-04-2009, Jan Milewski (Politechnika Poznańska)
    Anyonowe funkcje harmoniczne i holomorfony
  • 14-04-2009, Konrad Dąbrowski (Uniwersytet Mikołaja Kopernika)
    Formuła produktowa stopnia współzmienniczych odwzorowań ortogonalnych, cz. IV
  • 07-04-2009, Konrad Dąbrowski (Uniwersytet Mikołaja Kopernika)
    Formuła produktowa stopnia współzmienniczych odwzorowań ortogonalnych, cz. III
  • 31-03-2009, Konrad Dąbrowski (Uniwersytet Mikołaja Kopernika)
    Formuła produktowa stopnia współzmienniczych odwzorowań ortogonalnych, cz. II
  • 24-03-2009, Konrad Dąbrowski (Uniwersytet Mikołaja Kopernika)
    Formuła produktowa stopnia współzmienniczych odwzorowań ortogonalnych, cz. I
  • 10-03-2009, Sławomir Rybicki (Uniwersytet Mikołaja Kopernika)
    Pierścień Eulera torusa
  • 27-01-2009, Justyna Fura (Uniwersytet Mikołaja Kopernika)
    Rozwiązania okresowe układów newtonowskich, cz. II
  • 20-01-2009, Justyna Fura (Uniwersytet Mikołaja Kopernika)
    Rozwiązania okresowe układów newtonowskich, cz. I
  • 13-01-2009, Konrad Dąbrowski (Uniwersytet Mikołaja Kopernika)
    Stopień odwzorowań ortogonalnych, cz. II
  • 06-01-2009, Konrad Dąbrowski (Uniwersytet Mikołaja Kopernika)
    Stopień odwzorowań ortogonalnych, cz. I

Lista prelegentów

  • Konrad Dąbrowski
  • Justyna Fura
  • Anna Gołębiewska
  • Marta Kowalczyk
  • Andrzej Maciejewski
  • Jan Milewski
  • Haibo Ruan
  • Sławomir Rybicki