ZAMKNIĘTY DZIEKANAT

W dniach 15 - 26 sierpnia 2018 roku dziekanat studencki będzie zamknięty. W sprawach pilnych prosimy zgłaszać się do pokoju D 210 (od 20 sierpnia).

PROCEDURA UKOŃCZENIA STUDIÓW

1. Wniosek o wszczęcie postępowania w sprawie nadania tytułu zawodowego student składa w dziekanacie, nie później niż dwa tygodnie przed planowanym terminem egzaminu dyplomowego. Promotor wyznacza recenzenta, planowany termin egzaminu dyplomowego oraz przewodniczącego komisji.
  2. Po wprowadzeniu wniosku przez dziekanat do USOS student wprowadza do APD elektroniczną wersję pracy dyplomowej.
  3. Po zatwierdzeniu przez promotora w APD pracy dyplomowej, student drukuje i składa w dziekanacie:
    • trzy egzemplarze pracy dyplomowej z sumami kontrolnymi - w tym jedna zbindowana dwustronna w miękkiej oprawie przeznaczona do teczki akt osobowych studenta i dwie w twardej oprawie
    • cztery fotografie do dyplomu format 35x45 mm
    • dowód wniesienia opłaty za wydanie dyplomu - 60 zł (opłata na indywidualne konto studenta)
  4. Ostateczny termin złożenia pracy dyplomowej to 20 września 2018 roku.
  5. Przed przystąpieniem do egzaminu dyplomowego niezbędne jest uzyskanie zaliczeń ze wszystkich przedmiotów objętych planem studiów nie później niż pięć dni przed planowaną obroną.

Zarządzenie Rektora Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu z dnia 18 kwietnia 2016 r. postępowanie w sprawie nadania tytułu zawodowego w Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu wraz z załącznikami znajduje się na stronie: https://apd.umk.pl/.

SZKOLENIE BHP

Szkolenie podstawowe BHP będzie można zaliczać od 18.10.2017r. do 31.01.2018r.
Adres strony:

PRZEDMIOTY OGÓLNOUNIWERSYTECKIE Z OBSZARU NAUK HUMANISTYCZNYCH I OBSZARU NAUK SPOŁECZNYCH

Programy studiów obowiązujące studentów, którzy rozpoczęli studia w roku akademickim 2015/16 lub później zobowiązują do realizacji co najmniej 5 punktów ECTS w ramach przedmiotów z obszaru nauk humanistycznych i obszaru nauk społecznych. Wśród przedmiotów ogólnouniwersyteckich oferowanych na UMK w roku akademickim 2017/18 do tej grupy zaliczyć można przedmioty oferowane przez następujące jednostki. W drugiej kolumnie tabeli podany jest początek kodu USOS nadawanego przedmiotom oferowanym przez daną jednostkę.

Jednostka

kod