Immatrykulacja studentów I roku studiów stacjonarnych Wydziału Matematyki i Informatyki

Uprzejmie informujemy, iż immatrykulacja studentów I roku studiów stacjonarnych Wydziału Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu odbędzie się 2 października 2017 roku (poniedziałek) o godz. 1600 w Auli Wydziału Matematyki i Informatyki, ul. Chopina 12/18.

Dnia 2 października 2017 roku o godz. 1330 w siedzibie Wydziału Matematyki i Informatyki ul. Chopina 12/18 (Aula WMiI) odbędzie się spotkanie organizacyjne z prof. dr. hab. Stanisławem Kasjanem - Prodziekanem ds. Studenckich.

Bezpośrednio po spotkaniu odbędzie się spotkanie z przedstawicielami Samorządu Studenckiego dotyczące pomocy materialnej. Obecność na immatrykulacji, spotkaniu organizacyjnym oraz spotkaniu z Samorządem jest obowiązkowa.

W dniach 30 września oraz 2 października 2017 roku prosimy zgłaszać się do Dziekanatu Wydziału Matematyki i Informatyki (pokój D219 oraz D221), w celu załatwienia formalności administracyjnych (m.in. odbiór legitymacji). Dziekanat będzie czynny:

- 30 września (sobota) od godz. 1000 do godz. 1400,
- 2 października (poniedziałek) od godz. 1000 do godz. 1300.