Najlepsi z najlepszych są na WMiI

W ramach konkursu "Najlepsi z najlepszych 2.0" MNiSW przyznało dwa granty studentom Wydziału - na łączną kwotę ponad 90 tys. złotych. Gratulujemy!

Wydział Matematyki i Informatyki UMK jest jedynym wydziałem na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika, na którym będą realizowane granty w ramach konkursu "Najlepsi...".

Grant pn. "Udział studentów Wydziału Matematyki i Informatyki UMK w międzynarodowych konkursach matematycznych" będzie realizowany przez studentów Koła Naukowego Matematyków (koordynatorzy projektu: dr Robert Skiba, mgr Daniel Strzelecki).

Grant pn. "Udział studentów informatyki WMiI UMK w międzynarodowych konkursach programistycznych" będzie realizowany przez studentów Koła Naukowego Informatyków (koordynator projektu: dr Łukasz Mikulski).

Konkurs „Najlepsi z najlepszych! 2.0" stanowi kontynuację programów MNiSW: „Generacja Przyszłości" oraz "Najlepsi z Najlepszych!". Studenci KNM uczestniczą w projekcie po raz trzeci, zaś KNI po raz drugi. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie MNiSW.;