Wręczenie nagród Prezydenta Miasta Torunia

Jak już informowaliśmy, prezydent Michał Zaleski przyznał nagrody dwóm zespołom studentów informatyki, które uczestniczyły w tegorocznej edycji Programowania Zespołowego. Dnia 4 lipca 2017 r. w Urzędzie Miasta Torunia odbyła się uroczystość wręczenia tych nagród. Nasi studenci zaprezentowali swoje projekty, a następnie odpowiadali na pytania dziennikarzy.

Przypomnijmy, że pierwszą nagrodę zdobył zespół w składzie: Bartosz Kolanek, Aneta Małecka, Piotr Kumorek, Michał Kuleszko i Kacper Kempski, za projekt „Hoopify” – aplikację ułatwiającą składanie i realizację zamówień w restauracjach. Opiekunem zespołu był mgr Łukasz Wachowicz z firmy Mobica.

Drugą nagrodę zdobył zespół w składzie: Paulina Bawolska, Jaskólski Daniel, Bartosz Wilczyński, Jakub Sobański, Mateusz Sałek oraz Paweł Dembiński, za projekt „BICOM” – aplikację ułatwiającą organizowanie wycieczek rowerowych. Opiekunem zespołu był mgr Maciej Koziński z WMiI.

Więcej informacji o tym wydarzeniu można znaleźć na stronach: