XIV konferencja "Informatyka w Edukacji"

W dniach 27-29 czerwca 2017 roku na Wydziale Matematyki i Informatyki odbędzie się XIV konferencja Informatyka w Edukacji (http://iwe.mat.umk.pl/). Temat tegorocznej konferencji to Powszechne kształcenie informatyczne - na start!.

Konferencja Informatyka w Edukacji odbywa się co roku na Wydziale Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika na przełomie czercwa i lipca. Jej głównymi celami są upowszechnianie,promocja i popularyzacja prac naukowych, osiągnięć i planów oraz przykładów dobrej praktyki w zakresie edukacji informatycznej i nauczania informatyki. W konferencji uczestniczą naukowcy, nauczyciele oraz przedstawiciele instytucji związanych z edukacją informatyczną. W trakcie konferencji odbywają się wykłady, seminaria, referaty, dyskusje panelowe, warsztaty stacjonarne oraz transmisje przez Internet i webinaria. Materiały dla niektórych aktywności są umieszczone na platformie i udostępnione wszystkim uczestnikom przed konferencją.