Wpisy oznaczone tagiem nowa .

Immatrykulacja studentów I roku studiów stacjonarnych Wydziału Matematyki i Informatyki

Uprzejmie informujemy, iż immatrykulacja studentów I roku studiów stacjonarnych Wydziału Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu odbędzie się 2 października 2017 roku (poniedziałek) o godz. 1600 w Auli Wydziału Matematyki i Informatyki, ul. Chopina 12/18.

Dnia 2 października 2017 roku o godz. 1330 w siedzibie Wydziału Matematyki i Informatyki ul. Chopina 12/18 (Aula WMiI) odbędzie się spotkanie organizacyjne z prof. dr. hab. Stanisławem Kasjanem - Prodziekanem ds. Studenckich.

Bezpośrednio po spotkaniu odbędzie się spotkanie z przedstawicielami Samorządu Studenckiego dotyczące pomocy materialnej. Obecność na immatrykulacji, spotkaniu organizacyjnym oraz spotkaniu z Samorządem jest obowiązkowa.

W dniach 30 września oraz 2 października 2017 roku prosimy zgłaszać się do Dziekanatu Wydziału Matematyki i Informatyki (pokój D219 oraz D221), w celu załatwienia formalności administracyjnych (m.in. odbiór legitymacji). Dziekanat będzie czynny:

- 30 września (sobota) od godz. 1000 do godz. 1400,
- 2 października (poniedziałek) od godz. 1000 do godz. 1300.

Immatrykulacja uczestników I roku studiów doktoranckich matematyki

Uprzejmie zapraszamy na uroczystość immatrykulacji studentów  I roku studiów doktoranckich w zakresie matematyki Wydziału Matematyki i Informatyki UMK, która odbędzie się 2 października 2017 roku (poniedziałek) o godz. 16.00 w Auli Wydziału Matematyki i Informatyki. Prosimy o przybycie o godz. 15.45.

2 października 2017 roku o godz. 15.00 w sali S1 odbędzie się spotkanie organizacyjne doktorantów I roku z Kierownikiem Studiów Doktoranckich. Prosimy o załatwienie formalności administracyjnych w dziekanacie studiów doktoranckich (pok. D214) w dniach 2 lub 3 października 2017 r. w godzinach 10.00-14.00.

Wyniki Prezentacji Programowania Zespołowego 2016/17

Zakończyły się prezentacje projektów zrealizowanych w ramach przedmiotu Programowanie Zespołowe w roku akademickim 2016/2017. Dopuszczonych do prezentacji zostało 8 zespołów. Wszystkie prezentujące się zespoły otrzymały zaliczenie przedmiotu.

Jury przyznało I miejsce zespołowi V (opiekun mgr Michał Dudkiewicz) za projekt "System głosowania KOALA". Dwa równorzędne II miejsca przyznane zostały: zespołowi II (opiekun mgr Maciej Koziński) za projekt BICOM") oraz zespołowi IV (opiekun mgr Kamil Bzdawka) za projekt ASDO.

Nagroda Fundacji Rozwoju Informatyki przyznana została zespołowi VI (opiekun mgr Łukasz Wachowicz) za projekt "Hoopify".

Zwycięzcom gratulujemy!