Aktualności

Sukces na turnieju szachowym
29 maja 2017

Tomasz Czarkowski, student I roku informatyki inżynierskiej zajął pierwsze miejsce w V Turnieju Szachowym o Nagrodę Dziekana WH UMK. Gratulujemy!

Wydarzenie odbyło się 21 maja 2017 r. Uczestniczyło w nim 38 studentów i absolwentów UMK. P. Czarkowski grał broniąc pierwszego miejsca zdobytego w poprzedniej edycji tego turnieju (listopad 2016). Dzięki wygranej uzyskał tzw. drugą normę kandydacką I++.

Dodajmy, że w tym roku akademickim Tomasz Czarkowski zdążył już zająć II miejsce indywidualnie w IV lidze Drużynowych mistrzostw Kujawsko-Pomorskiego Związku Szachowego (na 105 osób) oraz IV miejsce drużynowo w kategorii uniwersytetów w Akademickich Mistrzostwach Polski w szachach szybkich.


HR EXCELLENCE IN RESEARCH

Zaczęli na WMiI Zaczęli na WMiI

Image Image Image

Konferencje na Wydziale

W dniach 27-29 czerwca 2017 roku odbyła się XIV Konferencja "Informatyka w Edukacji", IwE2017. Tematem przewodnim wydarzenia było:

"Powszechne kształcenie informatyczne - na start!".

Od wielu lat Konferencja IwE ma na celu upowszechnianie, promocję i popularyzację prac naukowych, osiągnięć i planów oraz przykładów dobrej praktyki związanych z edukacją informatyczną i cyfryzacją szkół. Jest miejscem spotkań autorytetów z uczelni wyższych, instytucji związanych z edukacją informatyczną i nauczycieli. Dzięki temu pozwala w sposób naukowy i praktyczny rozważać różne aspekty zmian oraz określać ich znaczenie i konsekwencje w praktyce szkolnej. To miejsce, gdzie często kiełkują nowe idee i pomysły, by potem przerodzić się w poważne działania.

Szczegółowe informacje o Konferencji znajdują się na stronie, http://iwe.mat.umk.pl

Studiuj u Nas Studiuj u Nas

Image Image Image Image Image Image Image

Strefa kandydata

Projekt MOST

szkolenia.umk.pl