Aktualności

UCI korzysta z projektu studenckiego
27 września 2017

Projekt "NetView" przygotowany przez studentów III roku Informatyki w ramach tegorocznej edycji Programowania Zespołowego został wdrożony i będzie wykorzystywany w Uczelnianym Centrum Informatycznym. Aplikacja została przygotowana przez zespół w składzie: Wojciech Marciniak, Tomasz Lektorowski, Mateusz Berent, Kacper Nitubydz i Mateusz Kacprowicz. Opiekunem zespołu była dr Aleksandra Boniewicz z Uniwersyteckiego Centrum Informatycznego. Gratulujemy!

"NetView" to aplikacja służąca do monitorowania sieci uniwersyteckiej UMK. Zbiera dane na temat urządzeń podłączonych do sieci i prezentuje je użytkownikowi w przyjaznej formie w czasie rzeczywistym.

 


HR EXCELLENCE IN RESEARCH

Zaczęli na WMiI Zaczęli na WMiI

Image Image Image

Konferencje na Wydziale

Special Workshop on Nonlinear Analysis, Juliusz Schauder Medal Awarding Ceremony

W dniach 21-23 maja 2018 roku odbędą się na Wydziale Matematyki i Informatyki UMK Specjalne Warsztaty Nieliniowej Analizy
Podczas warsztatów odbędzie się uroczystość wręczenia Medalu im. Juliusza Schaudera za rok 2017. Laureatem Medalu Schaudera w roku 2017 został profesor Edward Norman Dancer z Uniwersytetu w Sydney, Australia, w uznaniu dla jego osiągnięć w dziedzinie analizy nieliniowej, teorii równań różniczkowych i ich zastosowań. Medal Schaudera, za wybitne wyniki naukowe oraz wkład w analizę nieliniową i jej zastosowania, przyznawany co dwa lata, ustanowiło Centrum Badań Nieliniowych im. J. P. Schaudera w Toruniu. 
Obecna edycja jest trzecią z kolei. 
 
Więcej o laureacie i warsztatach pod adresem: https://www.schaudermedal2018.mat.umk.pl

Studiuj u Nas Studiuj u Nas

Image Image Image Image Image Image Image

Strefa kandydata

Projekt MOST

szkolenia.umk.pl