Aktualności

UCI korzysta z projektu studenckiego
27 września 2017

Projekt "NetView" przygotowany przez studentów III roku Informatyki w ramach tegorocznej edycji Programowania Zespołowego został wdrożony i będzie wykorzystywany w Uczelnianym Centrum Informatycznym. Aplikacja została przygotowana przez zespół w składzie: Wojciech Marciniak, Tomasz Lektorowski, Mateusz Berent, Kacper Nitubydz i Mateusz Kacprowicz. Opiekunem zespołu była dr Aleksandra Boniewicz z Uniwersyteckiego Centrum Informatycznego. Gratulujemy!

"NetView" to aplikacja służąca do monitorowania sieci uniwersyteckiej UMK. Zbiera dane na temat urządzeń podłączonych do sieci i prezentuje je użytkownikowi w przyjaznej formie w czasie rzeczywistym.

 


HR EXCELLENCE IN RESEARCH

Zaczęli na WMiI Zaczęli na WMiI

Image Image Image

Konferencje na Wydziale

W dniach 27-29 czerwca 2017 roku odbyła się XIV Konferencja "Informatyka w Edukacji", IwE2017. Tematem przewodnim wydarzenia było:

"Powszechne kształcenie informatyczne - na start!".

Od wielu lat Konferencja IwE ma na celu upowszechnianie, promocję i popularyzację prac naukowych, osiągnięć i planów oraz przykładów dobrej praktyki związanych z edukacją informatyczną i cyfryzacją szkół. Jest miejscem spotkań autorytetów z uczelni wyższych, instytucji związanych z edukacją informatyczną i nauczycieli. Dzięki temu pozwala w sposób naukowy i praktyczny rozważać różne aspekty zmian oraz określać ich znaczenie i konsekwencje w praktyce szkolnej. To miejsce, gdzie często kiełkują nowe idee i pomysły, by potem przerodzić się w poważne działania.

Szczegółowe informacje o Konferencji znajdują się na stronie, http://iwe.mat.umk.pl

Studiuj u Nas Studiuj u Nas

Image Image Image Image Image Image Image

Strefa kandydata

Projekt MOST

szkolenia.umk.pl