Aktualności

MOC dla studentów matematyki
19 grudnia 2017
Rusza druga edycja projektu MOC, który cieszył się dużą popularnością w latach ubiegłych! Wielu studentów WMiI UMK uczestniczących w tym projekcie znalazło satysfakcjonującą pracę.
Oferujemy trzymiesięczne płatne staże dla studentów matematyki wszystkich specjalności (II stopień II rok). Szczególnie zapraszamy studentów specjalności nauczycielskiej! Staże będą finansowane z funduszy unijnych. Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o pilny kontakt (osobisty lub mailowy) z koordynatorem projektu prof. Justyną Kosakowską.

HR EXCELLENCE IN RESEARCH

Zaczęli na WMiI Zaczęli na WMiI

Image Image Image

Konferencje na Wydziale

Special Workshop on Nonlinear Analysis, Juliusz Schauder Medal Awarding Ceremony

W dniach 21-23 maja 2018 roku odbyły się na Wydziale Matematyki i Informatyki UMK Specjalne Warsztaty Nieliniowej Analizy
Podczas warsztatów odbyła się uroczystość wręczenia Medalu im. Juliusza Schaudera za rok 2017. Laureatem Medalu Schaudera w roku 2017 został profesor Edward Norman Dancer z Uniwersytetu w Sydney, Australia, w uznaniu dla jego osiągnięć w dziedzinie analizy nieliniowej, teorii równań różniczkowych i ich zastosowań. Medal Schaudera, za wybitne wyniki naukowe oraz wkład w analizę nieliniową i jej zastosowania, przyznawany co dwa lata, ustanowiło Centrum Badań Nieliniowych im. J. P. Schaudera w Toruniu. 
Edycja 2018 była trzecią z kolei. 
 
Więcej o laureacie i warsztatach pod adresem: https://www.schaudermedal2018.mat.umk.pl

Studiuj u Nas Studiuj u Nas

Image Image Image Image Image Image Image

 

 

Strefa kandydata

Projekt MOST

szkolenia.umk.pl