Ogłoszenia i oferty Ogłoszenia i oferty

Cykl warsztatów security prowadzonych przez inżynierów Atosa dla studentów UMK

Warsztaty odbędą się w następujących terminach:

 • 15 kwietnia 2015 - Security-as-a-service
 • 22 kwietnia 2015 - Event & Log Management
 • 29 kwietnia 2015 - SIEM tools
 • 6 maja 2015 - Podsumowanie i rozdanie nagród

Miejsce: Wydział Matematyki i Informatyki UMK, ul Chopina 12/18, sala L7

Po każdym spotkaniu uczestnicy będą mieli możliwość wypełnienia zadania konkursowego i zdobycia nagród.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o wysłanie uzupełnionego formularza- do dnia 8 kwietnia 2015 na adres mailowy: warsztaty@atos.net.
Szczegóły dotyczące tematyki warsztatów: http://pl.atos.net/pl-pl/home/kariera/wspolpraca-z-uczelniami/umk.html (tu również- do pobrania- formularz zgłoszeniowy).

Zapraszamy!

Firma Atos dla studentów

Firma Atos zaprasza na Active Directory Academy, czyli bezpłatne szkolenie prowadzone przez specjalistów firmy Atos

 • zajęcia odbywają się w weekendy
 • start: styczeń 2015

 

Akademia kończy się egzaminem, a dla najlepszych – ofertą pracy w firmie Atos.

Zgłoszenia (https://careers.atos.net/fe/tpl_Atos01.asp, nr ref. 176909) przyjmowane będą do 31.12.2014.

Więcej informacji na stronie pl.atos.net/kariera w zakładce Aktualności.

Osoby zainteresowane systemami SAP firma Atos zaprasza na spotkanie dnia 21 stycznia 2015 na Wydziale Matematyki i Informatyki UMK. Szczegóły już wkrótce!

Stwórz startup w 54h! Ruszają zapisy na pierwszy Startup Weekend Toruniu z Google!

Stwórz startup w 54h! Ruszają zapisy na pierwszy Startup Weekend Toruniu!

 

Startup Weekend to 3-dniowe (piątek-niedziela), globalne wydarzenie wspierane przez Google, podczas którego programiści, graficy, marketerzy oraz ludzie z pomysłami na podbój internetu wymieniają się ideami, budują zespoły i tworzą własne startupy!

Podczas Startup Weekendów uczestnicy przekonują się, czy ich pomysł na biznes się sprawdzi. Zwykle połowa uczestników to graficy i programiści, a druga połowa to osoby nietechniczne, które dzielą się swoimi pomysłami. Razem tworzą mieszankę wybuchową, która zmienia świat i wprowadza nowe pomysły biznesowe!

 

Startup Weekend Toruń potrwa 3 dni. Wydarzenie odbędzie się 7-9 listopada 2014 w Toruńskim Parku Technologicznym. Partnerem globalnym wydarzenia jest Google.

Dzień 1.

Zaczynamy 7 listopada w piątkowe popołudnie. Każdy może zaprezentować swój pomysł na startup (lub kilka) i zachęcić innych do wspólnej pracy przez następne dni. Ci, którzy nie chcą tego robić, dołączają po prostu do zespołu, który szuka osoby o ich kompetencjach. Na prezentacje pomysłu masz równo 60 sekund.

Dzień 2.

W sobotę  i niedzielę 8 i 9 listopada niedzielę zespoły pracują nad swoimi startupami: od modelu biznesowego po pierwszą działającą wersję produktu lub usługi dostępną online.  Cały czas pomagają im w tym liczni mentorzy z Polski i zagranicy - doświadczeni w internetowym biznesie eksperci. Służą radą oraz pomagają pokonać problemy i wątpliwości.

Dzień 3.

Na zakończenie, w niedzielę 9 listopada zespoły prezentują swoje dokonania przed jury, które wyłania najciekawsze projekty i przyznaje nagrody. Nikt nie przegrywa - każdy wychodzi z bezcennym doświadczeniem oraz konkretnymi radami i pomysłami, jak dalej rozwinąć swój startup.

Startup Weekend to wydarzenie stworzone dla młodych i przedsiębiorczych osób, które pragną przetestować swój pomysł na biznes, szukają ludzi, z którymi mogą go zrealizować i chcą w szybkim tempie zdobyć nowe umiejętności.

Zapisz się na Startup Weekend Toruń. Sprawdź, czy nadajesz się na startupowca i czy Twój pomysł zmieni świat - przedstaw go innym, zbierz zespół, podwiń rękawy i zbuduj swój startup!

Udział w wydarzeniu, jest płatny. Zapewniamy miejsce do pracy, opiekę mentorów, posiłki i napoje oraz upominki od Partnerów i Sponsorów. Najlepsze Teamy zdobędą nagrody!

Informacji o wydarzeniu szukaj na: http://www.up.co/communities/poland/torun/startup-weekend/4336

Facebook: www.facebook.com/StartupWeekendTorun

Masz pytania? Pisz na torun@startupweekend.org lub smart@exea.pl

 

Pozdrawiamy

Zespół Startup Weekend Toruń

 

 

Informatyk pilnie poszukiwany

Wojewódzki Urząd Pracy w Toruniu poszukuje kandydata na stanowisko Informatyka w Wydziale ds. Informatyki.
Szczegóły oferty pracy na stronie: http://wup.torun.ibip.pl/public/?id=178777

Lufthansa Systems Poland rekrutuje w Toruniu

w sobotę 28 czerwca 2014r. w godzinach 10:00 -15:00 w hotelu Mercure Toruń Centrum odbędzie się spotkanie rekrutacyjne trójmiejskiej firmy Lufthansa Systems Poland, która poszukuje kandydatów na stanowiska programistów JAVA i inżynierów testów.

Odnośnik do formularza zapisów na spotkanie rekrutacyjne jest dostępny na http://www.lhsystems.pl/?p=1607.

Odkryj w sobie przedsiębiorcę!

Znamy już termin pierwszego szkolenia w ramach Kursu przedsiębiorczości dla studentów WFAiIS, WCh, WBiOS, WMiI oraz WSzP. Wyjazd zaplanowany został na weekend 27-28 września 2014 r.

Jeśli chcesz rozwinąć swoje kompetencje, sprawdzić swój pomysł w praktyce i otrzymać do 5 tys. zł na praktyki lub wizyty studyjne – ten kurs jest właśnie dla Ciebie!

Uczestnicy pierwszej edycji zaplanowali wyjazdy m.in. do Barcelony, Londynu, Rzymu i do USA!

Zgłoszenia można przesyłać jeszcze do 7 lipca. Szkolenie dla uczestników jest całkowicie bezpłatne.

Szczegółowe informacje i formularz rejestracyjny na stronie: www.biurokarier.umk.pl/kurs-przedsiebiorczosci

Zaproszenie do konkursu Bell Labs Prize

Bell Labs Prize to konkurs dla innowatorów gotowych dokonać prawdziwej rewolucji w dziedzinie technologii informacyjnych i komunikacyjnych. Wybrani uczestnicy otrzymają wsparcie dla realizacji swoich rozwiązań w postaci współpracy z badaczami z Bell Labs.

WMiI UMK informację o konkursie otrzymał od firmy Alcatel-Lucent.

Więcej na https://www.bell-labs.com/prize/.

X Letnie Praktyki Badawcze - przypomnienie

Ostateczny termin nadsyłania zgłoszeń upływa 16.06.2014 r.

Praktyki kierowane są do studentów wyższych lat studiów i doktorantów i odbywają się w Warszawie (lipiec-wrzesień).
Szczegóły na: http://www.praktyki.ibspan.waw.pl/
.

Poznańskie Praktyki Badawcze

Praktyki odbędą się w dniach 1.09.2014 – 26.09.2014, w godzinach od 9:00 do 16:00, na terenie Wydziału Matematyki i Informatyki UAM. W tej edycji praktyk planowany jest tydzień szkoleniowy dla kandydatów na liderów grup, dlatego osoby chętne do kierowania projektem powinny zarezerwować czas już od 25.08.2014 (czyli cały ostatni tydzień sierpnia).

Dla każdego uczestnika przewidziany jest codziennie darmowy obiad (w czasie przerwy w godzinach 12:00 do 13:00).

Zapisy na praktyki będą przyjmowane od 12 maja 2014 roku. Należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www.ppb.edu.pl oraz dostarczyć rekomendację od pracownika naukowego.

Pierwszego dnia warsztatów przedstawiciele firm/instytucji prezentują problemy. Następnie nad ich rozwiązaniem przez cały miesiąc pracują podzieleni na zespoły studenci, doktoranci i pracownicy naukowi różnych uczelni i kierunków, przede wszystkim ścisłych, matematycznych i informatycznych. Praktyki kończą się prezentacjami efektów prac poszczególnych grup, w trakcie których zleceniodawcy mają możliwość wyrażenia swojej opinii na temat uzyskanych rozwiązań.

Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/565385730223586/

WIOSENNA REKRUTACJA DO Studenckiego Forum BCC

Dołącz do nas, a my pomożemy Ci zwiększyć twoje szanse na rynku pracy!
U nas zdobędziesz umiejętności z zakresu: zarządzania projektami, przywództwa, zarządzania zespołem.
Pomożemy Ci również zdobyć doświadczenie w zakresie PR, FR, IT, HR oraz wielu innych!

Zgłoszenia przyjmujemy na http://sfbcc.org.pl/rekrutacja/torun lub prześlij cv na mail: magdalena.skoczylas@op.pl do 15 maja 2014 r.

Pamiętaj, że jedyne co jest stałe i pewne w życiu i w biznesie to ZMIANA, a więc ZMIENIAJ SIĘ Z NAMI!!!

Pamiętaj także o klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV aplikacyjnym dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29. 08. 1997 r o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883)”.

X Letnie Praktyki Badawcze w PAN

Studentów i doktorantów kierunków ścisłych, ekonomicznych i technicznych zaprasza się do wzięcia udziału w X Letnich Praktykach Badawczych organizowanych przez:

 • Instytut Badań Systemowych PAN,
 • Centrum Zastosowań Matematyki Instytutu Matematycznego PAN,
 • Wyższą Szkołę Informatyki Stosowanej i Zarządzania.

Praktyki odbywają się w okresie lipiec-wrzesień 2014 r. w Warszawie.

Oferta obejmuje:

 • udział w różnorodnych projektach,
 • rozwiązywanie rzeczywistych problemów firm i instytucji,
 • łączenie badań naukowych z biznesem,
 • pracę w interdyscyplinarnych zespołach,
 • najlepsze brytyjskie wzorce.

Dodatkowo podczas praktyk organizowane są wykłady i szkolenia ze sposobów prezentacji, odpowiedniego tworzenia dokumentacji oraz wiele innych. Każdy projekt zakończony jest stworzonym przez grupę raportem dla zleceniodawcy.

Aplikacje (krótkie CV, list motywacyjny oraz rekomendację od pracownika naukowego/pracodawcy) należy wysyłać na adres: praktyki@ibspan.waw.pl, podając w temacie numer referencyjny IBS/BK/2014. Zgłoszenia są oceniane na bieżąco. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 12.05.2014 r.  Ilość miejsc na praktykach jest ograniczona.

Więcej informacji dotyczących Letnich Praktyk Badawczych znajduje się na stronie: http://www.praktyki.ibspan.waw.pl.

Entrepreneuria Road Show - Get Inspired

25 kwietnia 2014 o godzinie 17:00 na terenie Business Link Toruń (ul.  Łokietka 5) odbędzie się spotkanie pt. Entrepreneuria Road Show - Get Inspired.

Gościem specjalnym będzie współzałożyciel i Prezes Zarządu Vivid Games  Remigiusz Kościelny. Założona przez niego spółka w 2006 zajmuje się  projektowaniem, produkcją oraz publikowaniem gier na konsole przenośne  i stacjonarne, komputery PC i Mac oraz smartfony.

Spotkanie jest organizowane jest przez Fundację MOST w ramach projektu "Entrepreneuria.eu" we współpracy z Business Link w Toruniu.
 Rejestracja odbywa się przez: http://roadshowtorun.evenea.pl/

Konkurs FINESCE Student Case Competition

Open Middleware 2.0 Community gorąco zaprasza studentów Wydziału do wzięcia udziału w konkursie FINESCE Student Case Competition.

Więcej informacji na stronie http://www.finesce.eu/Student_Case_Competition.html.

Rekrutacja do programu rozwojowego z firmą Grupa NEUCA

Trwa rekrutacja do rocznego programu rozwojowego z firmą Grupa NEUCA. Projekt Udana Kariera to aktywność dla ambitnych i otwartych na nowe doświadczenia studentów.

NEUCA przygotowała w ramach programu:

 • szereg szkoleń i wykładów z zakresu marketingu, analiz, wsparcia sprzedaży,
 • spotkania z praktykami biznesu, a także
 • coaching kariery.

Dodatkowo Projekt Udana Kariera zapewni uczestnikom udział w projektach lub praktykach w wybranych działaniach firmy. Studencie! Program nie tylko wzbogaci Twoją ścieżkę kariery, ale da Ci możliwość poznania firmy od środka, związania się z nią, a nawet dłuższej współpracy!

Więcej informacji na: neuca.pl/ strefa_studenta

Aplikuj już dziś! (  http://www.neuca.pl/pl/kariera/strefa-studenta/formularz-rejestracyjny )

Dla najlepszych uczestników programu przewidziane są cenne i atrakcyjne nagrody!

Nowy przedmiot: "Praktyczne aspekty przedsiębiorczości"

Celem przedmiotu „Praktyczne aspekty przedsiębiorczości” jest przygotowanie studentów do wejścia na rynek pracy i świadomego zaplanowania kariery zawodowej. Przedmiot  przeznaczony jest głównie dla studentów trzeciego roku studiów pierwszego stopnia na kierunkach informatyka oraz matematyka, specjalność matematyka w ekonomii i finansach oraz dla studentów studiów drugiego stopnia.

W tym semestrze zajęcia w ramach "Praktycznych aspektów przedsiębiorczości poprowadzą pracownicy firm Exea Smart Space oraz Simplito sp. z o.o., którzy przekażą studentom interdyscyplinarną wiedzę i praktyczne umiejętności potrzebne do rozpoczęcia i efektywnego prowadzenia własnej działalności gospodarczej. W szczególności omówione zostaną zagadnienia związane ze zdobywaniem finansowania, budowaniem świadomości marki oraz prawnymi aspektami prowadzenia firmy.

Przedmiot ten będzie można potraktować jako przedmiot do wyboru (za 1 punkt ECTS). Sylabus przedmiotu dostępny jest w USOSweb (1000-I1PAP).

Do uczestnictwa w spotkaniach zapraszamy także studentów niezainteresowanych rejestracją i zaliczeniem przedmiotu – na zasadzie wolnego słuchacza.

Harmonogram spotkań:
26.03.2014 – Maciej Muszytowski (Simplito) Od pomysłu do biznesu
02.04.2014 – Waldemar Razik (Simplito) Informatyk na rynku pracy - rozwój osobisty
09.04.2014 – Sebastian Smyczyński (Simplito) Praktyka czyni mistrza - konstruktywna nauka
16.04.2014 – Łukasz Ozimek (Exea Smart Space) Startup na start
30.04.2014 – Artur Jabłoński (Exea Smart Space) Budowanie marki startupu
14.05.2014 – Artur Jabłoński (Exea Smart Space) Webwriting dla startupowców – jak pisać o swoim produkcie
21.05.2014 – Łukasz Ozimek (Exea Smart Space) It’s all about money. Finansowanie startupu
28.05.2014 – mec. Przemysław Kempczyński Know-how. Zadbaj o swoje interesy
04.06.2014 – Sławomir Kozłowski (Exea Data Center) Exea – nowoczesna serwerownia

Wszystkie spotkania odbywać się będą w środy w godzinach 10-12 w sali S3.

Oferta pracy w Skylable Sp. z o.o.

SKYLABLE - wysoko zaawansowany technologicznie i bardzo świadomy biznesowo międzynarodowy startup- pilnie poszukuje pracowników do swojego zespołu (uwaga: wysokie wymagania!). Oferuje bardzo atrakcyjne warunki! Więcej pod: oferta w j. ang.

Oferta pracy w Tokagen Ltd

Tokagen Ltd jest angielską firmą zajmującą się tworzeniem zaawansowanych aplikacji webowych dla klientów zagranicznych (m.in. USA i Europa Zachodnia). W związku z rozwojem poszukuje osoby do zespołu w Toruniu na stanowisko Junior Ruby on Rails Developer.

Stanowisko:
Junior Ruby on Rails Developer
 
 
WYMAGANIA:
- Znajomość HTML5, CSS3, JavaScript / CoffeScript
- Zamiłowanie do programowania
 
MILE WIDZIANE:
- Znajomość przynajmniej jednego z języków skryptowych (Ruby, PHP, Python)
- Znajomość języka angielskiego na poziomie czytania dokumentacji
 
OFERUJEMY:
- Wynagrodzenie 2000 - 2500 zł netto
- 3-miesięczny odpłatny okres próbny, na którym otrzymasz wsparcie od naszych 
programistów w uczeniu się Ruby on Rails
- Możliwość rozwoju poprzez pracę przy projektach o zasięgu globalnym
- Miłą atmosferę w młodym zespole
- Pracę na miejscu w biurze w Toruniu
- Stabilną pracę i terminowe wypłaty
 
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na nasz adres:

Milkround 2013 z firmą Spartez

Dnia 11 grudnia 2013 (środa) na WMiI UMK odbędą się warsztaty firmy Spartez z zakresu JIRA (aplikacji do zarządzania projektami/organizowaniem pracy zespołów informatycznych). Szczegóły nt. zapisów: https://www.biurokarier.umk.pl/szkolenia-zewnetrzne.

Więcej o Milkround 2013

Dnia 4 grudnia 2013 r. w ramach Milkround 2013 na WMiI UMK (10-12, L7) odbyły się warsztaty: „Bezpieczeństwo Aplikacji Androidowych”, które poprowadził Rafał Zieliński, Senior Software Engineer'a z firmy MOBICA.

Omawiane zagadnienia:

 • aktywności prywatne,
 • wykrywanie trybu DEBUG oraz urządzeń zrootowanych,
 • timout dla operacji użytkownika,
 • zabezpieczenie ekranu aktywności,
 • poprawna obsługa wyjątków aktywności,
 • poprawna obsługa Back oraz Home,
 • operacje copy/paste, clickjacking,
 • obsługa danych wejściowych z ekranu oraz z serwera,
 • obfuscator kodu.

Na stoisku Mobiki w holu Wydziału prowadzono akcję informującą o planach rekrutacyjnych firmy.

 

Milkround 2013

Dnia 27 listopada 2013 (środa) , spotkaniem z firmą MGA na Wydziale Matematyki i Informatyki UMK, rozpocznie się cykl jesiennych spotkań z firmami organizowany przez Biuro Karier. Szczegółowy program cyklu prezentacji firm znajduje się na stronie:https://www.biurokarier.umk.pl/milkround2013.

„Jutro należy do ludzi działających od dzisiaj"

Studenckie Forum Business Centre Club- Region Toruń ogłasza jesienną rekrutację:

"Dołącz do nas, a pomożemy Ci zwiększyć twoje szanse na rynku pracy, u nas zdobędziesz umiejętności z zakresu: Projekt Management, Leadership, Team Management. Pomożemy Ci również zdobyć doświadczenie w zakresie PR, FR, IT, HR oraz wielu innych. Zgłoszenia: http://sfbcc.org.pl/rekrutacja/, czekamy na Ciebie do 30 października."  

Szczegóły: tutaj.

Rekrutacja na programistów C# oraz programistów Python

Producent systemów informatycznych wspomagających zarządzanie przedsiębiorstwem w Bydgoszczy ogłasza rekrutację na programistów C# oraz programistów Python ze znajomością HTML, CSS, Javascript.

Szczegóły nt. rekrutacji tutaj i tutaj. Więcej informacji na stronie www.softmaks.pl.

Poszukiwani stażyści do działu IT

Firma X-Trade Brokers Dom Maklerski S.A. poszukuje stażystów do działu IT w swojej siedzibie w Warszawie. Szczegóły tutaj.

Oferta pracy dla studentów informatyki / programistów

Start-up MrCertified, zdobywca dwóch nagród w konkursie Młodzi Innowacyjni (http://minnowacyjni.pl), budujący m.in. serwis study43.pl poszukuje kolejnych programistów i programistek Python do ciekawego projektu na styku prawa i informatyki. Zapoznaj się z ofertą.

Szkolenia kompetencyjne dla WCh, WMiI i WFAiIS

Ze względu na duże zainteresowanie nowymi szkoleniami dla studentów i absolwentów WCh, WMiI oraz WFAiIS, Biuro Karier UMK uruchomiło dodatkową rekrutację w ramach specjalnej edycji ARK.

Szczegółowe informacje i formularz zgłoszeniowy na stronie: www.biurokarier.umk.pl/projekt-kdp

 • Kreatywność i myślenie analityczne 07.06.2013 (piątek)
 • Zarządzanie projektem i zarządzanie zespołem 07.06.2013 (piątek)
 • Efektywna komunikacja w pracy 15.06.2013 (sobota)
 • Kreatywność i myślenie analityczne 06.07.2013 (piątek)
 • Zarządzanie projektem i zarządzanie zespołem 10.07.2013 (środa)
 • Efektywna organizacja pracy 13.07.2013 (sobota)

„Kariera+IT" - przewodnik dla studentów

Przewodnik ma na celu ułatwienie startu zawodowego studentom poprzez profesjonalne porady rekrutacyjne udzielane konkretnie pod branżę IT, wywiady z ciekawymi osobami, które są specjalistami w swojej dziedzinie oraz prezentację możliwości kariery w różnych firmach IT.

Zadaniem Przewodnika jest stać się pomostem pomiędzy studentami, a pracodawcami poszukującymi młodych talentów. Twórcy przewodnika zachęcają również do odwiedzania strony www.karieraplus.pl i profilu na Facebooku www.facebook.com/KarieraPlus

— 100 Items per Page
Wyświetlanie 26 rezultatów.