Aktualności

Sukces szachowy
11 października 2017

Tomasz Czarkowski, student 2. roku informatyki inżynierskiej, zajął III miejsce w Otwartym Turnieju Szachowym w cyklu Grand Prix Torunia 2017/18 (runda I) w kategorii OPEN A roczników 2002 i starszych (por. http://chessarbiter.com/turnieje/2017/ti_5780/index.html?l=pl). Gratulujemy!

Trzech najlepszych zawodników turnieju zostało nagrodzonych  czterodniowym wyjazdem do Parlamentu Europejskiego w Brukseli.

Informacje w mediach: http://ddtorun.pl/pl/13_sport/652_inne/12268_torun_szachami_stoi_oni_pojada_do_brukseli_na_zaproszenie_europosla.html#

 


HR EXCELLENCE IN RESEARCH

Zaczęli na WMiI Zaczęli na WMiI

Image Image Image

Konferencje na Wydziale

Special Workshop on Nonlinear Analysis, Juliusz Schauder Medal Awarding Ceremony

W dniach 21-23 maja 2018 roku odbędą się na Wydziale Matematyki i Informatyki UMK Specjalne Warsztaty Nieliniowej Analizy
Podczas warsztatów odbędzie się uroczystość wręczenia Medalu im. Juliusza Schaudera za rok 2017. Laureatem Medalu Schaudera w roku 2017 został profesor Edward Norman Dancer z Uniwersytetu w Sydney, Australia, w uznaniu dla jego osiągnięć w dziedzinie analizy nieliniowej, teorii równań różniczkowych i ich zastosowań. Medal Schaudera, za wybitne wyniki naukowe oraz wkład w analizę nieliniową i jej zastosowania, przyznawany co dwa lata, ustanowiło Centrum Badań Nieliniowych im. J. P. Schaudera w Toruniu. 
Obecna edycja jest trzecią z kolei. 
 
Więcej o laureacie i warsztatach pod adresem: https://www.schaudermedal2018.mat.umk.pl

Studiuj u Nas Studiuj u Nas

Image Image Image Image Image Image Image

Strefa kandydata

Projekt MOST

szkolenia.umk.pl