Aktualności

Sukces szachowy
11 października 2017

Tomasz Czarkowski, student 2. roku informatyki inżynierskiej, zajął III miejsce w Otwartym Turnieju Szachowym w cyklu Grand Prix Torunia 2017/18 (runda I) w kategorii OPEN A roczników 2002 i starszych (por. http://chessarbiter.com/turnieje/2017/ti_5780/index.html?l=pl). Gratulujemy!

Trzech najlepszych zawodników turnieju zostało nagrodzonych  czterodniowym wyjazdem do Parlamentu Europejskiego w Brukseli.

Informacje w mediach: http://ddtorun.pl/pl/13_sport/652_inne/12268_torun_szachami_stoi_oni_pojada_do_brukseli_na_zaproszenie_europosla.html#

 


HR EXCELLENCE IN RESEARCH

Zaczęli na WMiI Zaczęli na WMiI

Image Image Image

Konferencje na Wydziale

W dniach 27-29 czerwca 2017 roku odbyła się XIV Konferencja "Informatyka w Edukacji", IwE2017. Tematem przewodnim wydarzenia było:

"Powszechne kształcenie informatyczne - na start!".

Od wielu lat Konferencja IwE ma na celu upowszechnianie, promocję i popularyzację prac naukowych, osiągnięć i planów oraz przykładów dobrej praktyki związanych z edukacją informatyczną i cyfryzacją szkół. Jest miejscem spotkań autorytetów z uczelni wyższych, instytucji związanych z edukacją informatyczną i nauczycieli. Dzięki temu pozwala w sposób naukowy i praktyczny rozważać różne aspekty zmian oraz określać ich znaczenie i konsekwencje w praktyce szkolnej. To miejsce, gdzie często kiełkują nowe idee i pomysły, by potem przerodzić się w poważne działania.

Szczegółowe informacje o Konferencji znajdują się na stronie, http://iwe.mat.umk.pl

Studiuj u Nas Studiuj u Nas

Image Image Image Image Image Image Image

Strefa kandydata

Projekt MOST

szkolenia.umk.pl