Aktualności

Wręczenie nagród laureatom sesji „Forum Młodych Mistrzów"
21 grudnia 2017

18 grudnia 2017 r. w Ministerstwie Cyfryzacji odbyła się uroczystość wręczenia nagród laureatom sesji „Forum Młodych Mistrzów” - konkursu dla studentów i doktorantów organizowanego corocznie w ramach Forum Teleinformatyki. Nagrody wręczali Minister Cyfryzacji Anna Streżyńska oraz Witold Wieteska - przewodniczący Jury. W tym konkursie nagrodę przewodniczącego Jury w kategorii "Najlepiej wygłoszona prezentacja (w sensie oratorskim)" otrzymał Michał Kuleszko, student naszego Wydziału.

Michał Kuleszko przedstawił projekt "Hoopify" przygotowany w ramach tegorocznej edycji Programowania Zespołowego przez zespół w składzie: Kacper Kempski, Bartosz Kolanek, Michał Kuleszko, Piotr Kumorek i Aneta Małecka.

W imieniu laureata nagrodę odebrał dr Bartosz Ziemkiewicz – koordynator przedmiotu Programowanie Zespołowe.


HR EXCELLENCE IN RESEARCH

Zaczęli na WMiI Zaczęli na WMiI

Image Image Image

Konferencje na Wydziale

Special Workshop on Nonlinear Analysis, Juliusz Schauder Medal Awarding Ceremony

W dniach 21-23 maja 2018 roku odbyły się na Wydziale Matematyki i Informatyki UMK Specjalne Warsztaty Nieliniowej Analizy
Podczas warsztatów odbyła się uroczystość wręczenia Medalu im. Juliusza Schaudera za rok 2017. Laureatem Medalu Schaudera w roku 2017 został profesor Edward Norman Dancer z Uniwersytetu w Sydney, Australia, w uznaniu dla jego osiągnięć w dziedzinie analizy nieliniowej, teorii równań różniczkowych i ich zastosowań. Medal Schaudera, za wybitne wyniki naukowe oraz wkład w analizę nieliniową i jej zastosowania, przyznawany co dwa lata, ustanowiło Centrum Badań Nieliniowych im. J. P. Schaudera w Toruniu. 
Edycja 2018 była trzecią z kolei. 
 
Więcej o laureacie i warsztatach pod adresem: https://www.schaudermedal2018.mat.umk.pl

Studiuj u Nas Studiuj u Nas

Image Image Image Image Image Image Image

 

 

Strefa kandydata

Projekt MOST

szkolenia.umk.pl