Aktualności

Wyniki prezentacji Programowania Zespołowego 2017/18 na NSI
27 maja 2018

Zakończyły się prezentacje projektów zrealizowanych w ramach przedmiotu Programowanie Zespołowe w roku akademickim 2017/2018 na Niestacjonarnych Studiach Informatyki. Do prezentacji zostały dopuszczone dwa zespoły. Wszystkie prezentujące się zespoły otrzymały zaliczenie przedmiotu.

Jury przyznało wyróżnienie zespołowi II za projekt ,,Co zjeść''. W skład zespołu wchodzili: Marcin Barczewski, Michał Ferchow, Dawid Przybysz, Paweł Jaworski, Łukasz Płoński. Opiekunem zespołu była dr Marta Burzańska.

Zwycięzcom gratulujemy!


HR EXCELLENCE IN RESEARCH

Zaczęli na WMiI Zaczęli na WMiI

Image Image Image

Konferencje na Wydziale

Special Workshop on Nonlinear Analysis, Juliusz Schauder Medal Awarding Ceremony

W dniach 21-23 maja 2018 roku odbyły się na Wydziale Matematyki i Informatyki UMK Specjalne Warsztaty Nieliniowej Analizy
Podczas warsztatów odbyła się uroczystość wręczenia Medalu im. Juliusza Schaudera za rok 2017. Laureatem Medalu Schaudera w roku 2017 został profesor Edward Norman Dancer z Uniwersytetu w Sydney, Australia, w uznaniu dla jego osiągnięć w dziedzinie analizy nieliniowej, teorii równań różniczkowych i ich zastosowań. Medal Schaudera, za wybitne wyniki naukowe oraz wkład w analizę nieliniową i jej zastosowania, przyznawany co dwa lata, ustanowiło Centrum Badań Nieliniowych im. J. P. Schaudera w Toruniu. 
Edycja 2018 była trzecią z kolei. 
 
Więcej o laureacie i warsztatach pod adresem: https://www.schaudermedal2018.mat.umk.pl

Studiuj u Nas Studiuj u Nas

Image Image Image Image Image Image Image

 

 

Strefa kandydata

Projekt MOST

Projekt PROM

szkolenia.umk.pl