Aktualności

Sukces studenta na XV Mistrzostwach Polski w Grach Matematycznych i Logicznych
29 maja 2018

W dniach 26-27 maja 2018 r. przedstawiciele Koła Naukowego Matematyków UMK: Mikołaj Marciniak, Władysław Klinikowski, Kamil Dunst, Karolina Wojtyniak oraz Patrycja Tkaczuk - wzięli udział w XV Mistrzostwach Polski w Grach Matematycznych i Logicznych we Wrocławiu. Kamil Dunst otrzymał wyróżnienie plasując się na 7. miejscu. Gratulujemy!

Konkurs był podzielony na 8 kategorii. Studenci z WMII UMK startowali w kategorii studenckiej (L2). Dodatkowe informacje można znaleźć na stronie http://gmil.pwr.edu.pl/.


HR EXCELLENCE IN RESEARCH

Zaczęli na WMiI Zaczęli na WMiI

Image Image Image

Konferencje na Wydziale

Special Workshop on Nonlinear Analysis, Juliusz Schauder Medal Awarding Ceremony

W dniach 21-23 maja 2018 roku odbyły się na Wydziale Matematyki i Informatyki UMK Specjalne Warsztaty Nieliniowej Analizy
Podczas warsztatów odbyła się uroczystość wręczenia Medalu im. Juliusza Schaudera za rok 2017. Laureatem Medalu Schaudera w roku 2017 został profesor Edward Norman Dancer z Uniwersytetu w Sydney, Australia, w uznaniu dla jego osiągnięć w dziedzinie analizy nieliniowej, teorii równań różniczkowych i ich zastosowań. Medal Schaudera, za wybitne wyniki naukowe oraz wkład w analizę nieliniową i jej zastosowania, przyznawany co dwa lata, ustanowiło Centrum Badań Nieliniowych im. J. P. Schaudera w Toruniu. 
Edycja 2018 była trzecią z kolei. 
 
Więcej o laureacie i warsztatach pod adresem: https://www.schaudermedal2018.mat.umk.pl

Studiuj u Nas Studiuj u Nas

Image Image Image Image Image Image Image

 

 

Strefa kandydata

Projekt MOST

Projekt PROM

szkolenia.umk.pl