Aktualności

XV Konferencja "Informatyka w Edukacji", IwE2018
28 czerwca 2018

W dniach 26-28 czerwca 2018 roku odbyła się na naszym Wydziale jubileuszowa edycja konferencji "Informatyka w Edukacji".

To konferencja skierowana do nauczycieli, wykładowców uczelni  wyższych i instytucji zainteresowanych podnoszeniem jakości edukacji  informatycznej. Temat przewodni konferencji: Myśl  komputacyjnie! Wykład inauguracyjny wygłosił prof. Włodzisław Duch,  gośćmi konferencji byli m.in. prof. Jan Madey, prof. Krzysztof Diks z  Uniwersytetu Warszawskiego.

Szczegółowy program wykładów i referatów znajduje się na stronie http://iwe.mat.umk.pl.


HR EXCELLENCE IN RESEARCH

Zaczęli na WMiI Zaczęli na WMiI

Image Image Image

Konferencje na Wydziale

Special Workshop on Nonlinear Analysis, Juliusz Schauder Medal Awarding Ceremony

W dniach 21-23 maja 2018 roku odbyły się na Wydziale Matematyki i Informatyki UMK Specjalne Warsztaty Nieliniowej Analizy
Podczas warsztatów odbyła się uroczystość wręczenia Medalu im. Juliusza Schaudera za rok 2017. Laureatem Medalu Schaudera w roku 2017 został profesor Edward Norman Dancer z Uniwersytetu w Sydney, Australia, w uznaniu dla jego osiągnięć w dziedzinie analizy nieliniowej, teorii równań różniczkowych i ich zastosowań. Medal Schaudera, za wybitne wyniki naukowe oraz wkład w analizę nieliniową i jej zastosowania, przyznawany co dwa lata, ustanowiło Centrum Badań Nieliniowych im. J. P. Schaudera w Toruniu. 
Edycja 2018 była trzecią z kolei. 
 
Więcej o laureacie i warsztatach pod adresem: https://www.schaudermedal2018.mat.umk.pl

Studiuj u Nas Studiuj u Nas

Image Image Image Image Image Image Image

 

 

Strefa kandydata

Projekt MOST

Projekt PROM

szkolenia.umk.pl