Aktualności

Sukcesy szachowe: Copernicada 2019
2 kwietnia 2019

W dniu 1 kwietnia odbył się turniej szachowy w ramach ogólnouczelnianej Copernicady 2019. W turnieju wzięło udział siedmiu studentów naszego Wydziału. W klasyfikacji końcowej Tomasz M. Czarkowski zajął 3. miejsce z wynikiem 5 pkt na 7, Dominik Sujkowski 7. miejsce z wynikiem 4 pkt, a Michał Wszelaczyński miejsce 9. - również z wynikiem 4 pkt. Drużynowo nasz Wydział zajął II miejsce, za Wydziałem Prawa i Administracji. 


HR EXCELLENCE IN RESEARCH

Zaczęli na WMiI Zaczęli na WMiI

Image Image Image

Konferencje na Wydziale

Special Workshop on Nonlinear Analysis, Juliusz Schauder Medal Awarding Ceremony

W dniach 21-23 maja 2018 roku odbyły się na Wydziale Matematyki i Informatyki UMK Specjalne Warsztaty Nieliniowej Analizy
Podczas warsztatów odbyła się uroczystość wręczenia Medalu im. Juliusza Schaudera za rok 2017. Laureatem Medalu Schaudera w roku 2017 został profesor Edward Norman Dancer z Uniwersytetu w Sydney, Australia, w uznaniu dla jego osiągnięć w dziedzinie analizy nieliniowej, teorii równań różniczkowych i ich zastosowań. Medal Schaudera, za wybitne wyniki naukowe oraz wkład w analizę nieliniową i jej zastosowania, przyznawany co dwa lata, ustanowiło Centrum Badań Nieliniowych im. J. P. Schaudera w Toruniu. 
Edycja 2018 była trzecią z kolei. 
 
Więcej o laureacie i warsztatach pod adresem: https://www.schaudermedal2018.mat.umk.pl

Studiuj u Nas Studiuj u Nas

Image Image Image Image Image Image Image

 

 

Strefa kandydata

Projekt MOST

Projekt PROM

szkolenia.umk.pl