Konferencje Konferencje

DotNetMeeting.pl - Konferencja o Windows Phone 7 i programowaniu gier

26 marca 2011 roku na Wydziale Matematyki i Informatyki UMK w Toruniu odbędzie się konferencja programistyczna DotNetMeeting. Wydarzenie poświęcone będzie systemowi Windows Phone 7 oraz programowaniu grafiki 3D. Podczas wykładów, prowadzonych przez najwyższej klasy programistów, przedstawiony zostanie najnowszy system operacyjny Microsoftu dla urządzeń mobilnych, dowiemy się jak tworzyć aplikacje na WP7 oraz zostaniemy wprowadzeni w trójwymiarowy świat gier, poznając możliwości technologii XNA 4.0 oraz CUDA.

 

Podczas konferencji będzie można wygrać atrakcyjne nagrody za aktywny udział oraz w drodze losowania spośród ankiet zebranych na koniec konferencji. Dzięki wsparciu firmy AIS.PL, w trakcie przerwy obiadowej wszystkim uczestnikom oferujemy poczęstunek w postaci pizzy.

Wydarzenie organizowane jest przez Toruńską Grupę Deweloperów .NET przy wsparciu Microsoft, Wydziału Matematyki i Informatyki oraz sponsorów. Udział w konferencji jest bezpłatny, ale wymaga rejestracji na stronie internetowej konferencji, dostępnej pod adresem www.dotnetmeeting.pl. Zapisy już ruszyły i potrwają do wyczerpania wolnych miejsc. Dla pierwszych 100 uczestników serwis TekPub ufundował gwarantowaną nagrodę o wartości $19 każda.

Zapraszamy!
zespół TGD.NET

Poprzedni