Skład Rady Wydziału

  • 15 profesorów tytularnych: Piotr Dowbor, Krzysztof Frączek, Oleksandr Gomilko, Adam Jakubowski, Stanisław Kasjan, Mariusz Lemańczyk, Wojciech Niemiro, Andrzej Nowicki, Zygmunt Pogorzały, Sławomir Rybicki, Daniel Simson, Andrzej Skowroński, Leszek Słomiński, Krzysztof Stencel Grzegorz Zwara
  • 17 osób posiadających stopień doktora habilitowanego: Grzegorz Bobiński, Aleksander Ćwiszewski, Grzegorz Gabor, Piotr Jędrzejewicz, Tomasz Klimsiak, Justyna Kosakowska, Piotr Malicki, Jarosław Mederski, Mieczysław Mentzen, Dariusz Miklaszewski, Andrzej Mróz, Sławomir Plaskacz, Andrzej Rozkosz, Zbigniew Szewczak, Piotr Wiśniewski, Aleksander Zaigrajew, Janusz Zieliński
  • Prodziekan ds. ogólnych: dr Danuta Rozpłoch-Nowakowska
  • 6 przedstawicieli pozostałych nauczycieli akademickich: dr Marta Burzańska, dr Marek Nowicki, dr Marcin Piątkowski, dr Natalia Soja-Kukieła, mgr Mateusz Topolewski, dr Bartosz Ziemkiewicz
  • 1 przedstawiciel pracowników niebędących nauczycielami akademickimi: mgr Ewelina Boguska
  • 1 przedstawiciel doktorantów: mgr Daniel Strzelecki
  • 9 przedstawicieli studentów: Kamil Dunst, Patryk Jakóbowski, Rafał Kaczorkiewicz, Małgorzata Kulesza, Michał Lewandowski, Bartosz Osenka, Patrycja Tkaczuk, Anna Widła, Mirosław Zomerski

Terminy posiedzeń

ROK 2018/2019

  • 17 października 2018 r. godz. 10.15
  • 14 listopada 2018 r. godz. 10.15
  • 5 grudnia 2018 r. godz. 10.15
  • 30 stycznia 2019 r. godz. 10.15
  • 27 lutego 2019 r. godz. 10.15
  • 20 marca 2019 r. godz. 10.15
  • 17 kwietnia 2019 r. godz. 10.15
  • 16 maja 2019 r. godz. 10.15
  • 29 maja 2019 r. godz. 10.15
  • 26 czerwca 2019 r. godz. 10.15
  • 18 września 2019 r. godz. 10.15