Uczestnicy Uczestnicy

Lista uczestników

1

dr

Magdalena

Alama-Bućko

Instytut Matematyki i Fizyki, Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy w Bydgoszczy

 

2

mgr

Dominik

Ambroziak

Uniwersytet Warszawski

referat

3

prof.

Tadeusz

Bednarski

Uniwersytet Wrocławski, Wydział Prawa, Administracji i Ekonomii, Instytut Nauk Ekonomicznych

 

4

mgr

Michał

Biel

Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie, Wydział Matematyki Stosowanej

referat

5

dr hab.

Mariusz

Bieniek

Instytut Matematyki UMCS

referat

6

Pan

Tomasz

Bochacik

Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie

 

7

dr hab.

Malgorzata

Bogdan

Uniwersytet Wroclawski

 

8

mgr

Hryhorii

Chereda

University Medical Center Göttingen

 

9

Pan

Michał

Ciszewski

Akademia Górniczo-Hutnicza, Wydział Matematyki Stosowanej

 

10

dr hab.

Katarzyna

Filipiak

Politechnika Poznańska

 

11

dr hab.

Konrad

Furmańczyk

WZIM SGGW

referat

12

dr

Barbara

Gołubowska

IPPT PAN

 

13

dr

Agnieszka

Goroncy

Wydział Matematyki i Informatyki, Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu

 

14

dr hab.

Tomasz

Górecki

Wydział Matematyki i Informatyki, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu

 

15

dr

Mariusz

Grządziel

Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu

 

16

prof.

Przemysław

Grzegorzewski

Wydział Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej

 

17

mgr

Tomasz

Hołyński

Technische Universität Wien

 

18

dr

Krzysztof

Jasiński

Wydział Matematyki i Informatyki, Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu

referat

19

mgr

Mateusz

John

Politechnika Poznańska

referat

20

dr

Joanna

Karłowska-Pik

Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu

 

21

mgr

Michał

Kos

Uniwersytet Wrocławski

 

22

dr hab.

Wasyl

Kowalczuk

Instytut Podstawowych Problemów Techniki Polskiej Akademii Nauk

 

23

mgr

Arkadiusz

Kozioł

Uniwersytet Zielonogórski, Wydział Matematyki, Informatyki i Ekonometrii

 

24

prof.

Mirosław

Krzyśko

Wydział Matematyki i Informatyki UAM

 

25

mgr

Mariusz

Kubkowski

MiNI PW, IPI PAN

 

26

dr

Agnieszka

Kulawik

Instytut Matematyki, Uniwersytet Śląski w Katowicach

 

27

prof.

Teresa

Ledwina

IM PAN

 

28

dr

Krzysztof

Łatuszyński

Dept. of Statistics, University of Warwick

referat

29

mgr

Małgorzata

Łazęcka

Politechnika Warszawska

referat

30

mgr

Szymon

Majewski

IMPAN

 

31

prof.

Augustyn

Markiewicz

Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

 

32

dr hab.

Marek

Męczarski

Instytut Ekonometrii, Szkoła Główna Handlowa w Warszawie

 

33

dr

Błażej

Miasojedow

Uniwersytet Warszawski

referat

34

mgr

Adam

Mieldzioc

Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

 

35

prof.

Jan

Mielniczuk

Instytut Podstaw Inofrmatyki PAN i Wydział  Matematyki i nauk Informacyjnych PW

 

36

mgr

Monika

Mokrzycka

Instytut Genetyki Roślin, Polskiej Akademii Nauk

 

37

prof.

Wojciech

Niemiro

Uniwersytet Warszawski i UMK

referat

38

mgr

Nikolay Ivanchev

Nikolov

Institute of mathematics and informatics, Bulgarian academy of sciences

referat

39

dr

Piotr

Nowak

Uniwersytet Wrocławski, Wydział Prawa, Administracji i Ekonomii, Instytut Nauk Ekonomicznych

 

40

mgr

Katarzyna

Obrzut

Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie

 

41

dr

Karol

Opara

Systems Research Institute, Polish Academy of Sciences

 

42

dr hab.

Piotr

Pawlas

UMCS

 

43

mgr

Agnieszka

Piliszek

Wydziała Matematyki I Nauk Informacyjnych Politechnika Warszawska

referat

44

dr hab.

Piotr

Pokarowski

Wydział Matematyki, Informatyki i Mechaniki, Uniwersytet Warszawski

referat

45

mgr

Łukasz

Rajkowski

Wydział Matematyki, Informatyki i Mechaniki, Uniwersytet Warszawski

referat

46

dr

Wojciech

Rejchel

Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu

referat

47

dr

Ewa Eliza

Rożko

Instytut Podstawowych Problemów Techniki PAN

 

48

mgr

Krzysztof

Rudaś

Politechnika Warszawska

referat

49

prof.

Tomasz

Rychlik

Instytut Matematyczny PAN

referat

50

mgr

Maryia

Shpak

Instytut Matematyki UMCS w Lublinie

referat

51

dr

Piotr

Sulewski

Akademia Pomorska w Słupsku

 

52

prof.

Władysław

Szczotka

Instytut Matematyczny Uniwersytetu Wrocławskiego

 

53

prof.

Zbigniew

Szkutnik

AGH Kraków, Wydział Matematyki Stosowanej

 

54

dr

Magdalena

Szymkowiak

Instytut Automatyki i Robotyki Politechnika Poznańska

 

55

prof.

Dominik

Szynal

emeryt UMCS

 

56

mgr

Mateusz

Wilk

WMiI UMK w Toruniu

referat

57

mgr

Jakub

Wojdyła

Wydział Matematyki Stosowanej AGH w Krakowie

referat

58

dr

Grzegorz

Wyłupek

Instytut Matematyczny, Uniwersytet Wrocławski

 

59

dr hab.

Aleksander

Zaigrajew

Wydział Matematyki i Informatyki UMK

 

60

dr hab.

Marta

Zalewska

Warszawski Uniwersytet Medyczny